Moje cesta

Ani moje cesta nebyla úplně jednoduchá. Několik let jsem netušila, že žiju život podle představ jiných lidí. Vystudovala jsem vysokou školu, protože to vypadalo dobře, protože bylo dobré, mít pro život titul. Titul mě v konečném efektu opravňoval k tomu, abych svědomitě vykonávala funkci asistentky. Pár let jsem svědomitě asistovala, až mě Vesmír přivedl k myšlence, že mám svůj život uchopit do vlastních rukou.

Zažila jsem dostatečně silný šok, abych pochopila, jak to se mnou Vesmír myslí. Postavil mi do cesty výzvu ve formě volby života nebo smrti mého nenarozeného dítěte. Naštěstí jsem tenkrát zvolila život. Život nejen svého dítěte, ale i život svůj.

Na začátku tohoto nového života bylo setkání a posléze i studium metody One Brain u americké lektorky Carol Ann Hontz, nahlédla jsem do numerologie, prošla zasvěcením do reiki, později i reconnection, vyzkoušela si automatickou kresbu, spolu s manželem jsme organizovali kurzy a přednášky velmi zajímavých lidí, a v neposlední řadě jsem měla příležitost zúčastnit se zážitkových seminářů Dr. Hew Lena a Mabel Katz a šířit dále havajské učení ho’o ponopono.

Děkuji všem lidem v mém životě, které jsem měla možnost poznat a obohatit se jejich myšlenkami.

2 Comments:

 1. Dobrý večer, paní Gřešková, nejdříve bych Vám chtěla popřát do Nového roku, hlavně zdraví štěstí a co nejvíc pracovních úspěchů. Jsem strašně ráda ,že jsem natrefila na vaši stránku a konečně našla kouče osobního rozvoje blíž než v Praze. Moc ráda bych se sVámi setkala . Já se budu o to snažit. Jsem z Hlučína Bobrovníků. Mějte se moc krásně Šárka Grümannová

  • Kája Gřešková

   Dobrý večer paní Grümannová,
   děkuji za Váš zájem. Určitě se s Vámi ráda potkám. Tento osobní web je v čerstvém začátku. Více o mých zkušenostech najdete na http://www.facilitace.com
   Přeji Vám pohodový zbytek večera a spoustu lásky a úspěchů ve Vašem životě.

Napsat komentář