POZITIVNÍ DIETA

UŽ JSTE NĚKDY DRŽELI POZITIVNÍ DIETU?

Díváte se na televizi?
Čtete noviny?
Probíráte se svými známými, se svými kolegy své známé, své kolegy?
Napadají Vás často myšlenky, co se Vám nepodařilo, nebo co se může nepodařit?

DOPORUČUJI VÁM, NASAĎTE SI POZITIVNÍ DIETU!

V čem spočívá?
Obklopujte se pozitivními lidmi, pozitivními situacemi, stýkejte se s lidmi, se kterými je Vám dobře, s lidmi, kteří Vás vždy podpoří, kteří sice budou mít porozumnění pro Vaše trápení, ale nebudou Vás ve Vašich problémech utápět. Stýkejte se s těmi, kteří Vás budou Vás motivovat svými nápady, myšlenkami ke změně, budou Vás podporovat, posilovat Vaši důvěru v sebe sama.

Protřiďte okruh lidí, se kterými se chcete stýkat, tak jako třídíte svůj šatník. Oblečení, které Vám už nevyhovuje, které jste už dlouho nenosili, také vyřadíte. Proč byste se tedy stýkali s někým, kdo Vám nevyhovuje, kdo Vás stahuje?

Vyhýbejte se negativním rozhovorům, televizi a rádiu s negativními nebo násilnými programy, pesimistickým zprávám apod. Všechny tyto vlivy Vás udržují v energiích, které přitahují další pesimismus a negativitu do Vašich životů.

Udělejte hned dnes něco pozitivního pro sebe. Neodkládejte to na zítra, na pozítří. Začněte hned. Diety většinou všichni odkládají na „potom“ a přináší jim to jen další mrzutost. Co můžete dnes udělat pro sebe, abyste se cítili klidnější, vyrovnanější, sebejistí, spokojení, bezpeční?
Může to být cokoli, i maličkost. I maličkost může udělat velké zázraky. Přitahujte stále více zázraků do svého života. Rozdávejte úsměvy, lásku a postupně budete zjišťovat, že protivní, nepříjemní škarohlídi se Vám vyhýbají. Proč? Nebudou se ve Vaši přítomnosti cítit dobře, protože oni se živí negativitou, nespokojeností. A Vy?

Říká se, že diety většinou slibují zázraky, ale fungují jen krátkodobě. Dietu skončíte a kilogramy se vracejí zpět.
Zkuste tuto pozitivní dietu a napište mi, co se ve Vašem životě změnilo. Jaké „kilogramy“ alias lidi, situace jste vyřadili, ztratili a co jste do svého života získali.

Těším se na Vaše komentáře.
S láskou
Kája

Kája Gřešková
NEKONEČNÉ MOŽNOSTI JSOU V KAŽDÉM Z NÁS.
Komentáře
  1. Ivča napsal:

    Je to tak:) V momentě, kdy jsem přerušila kontakt s lidmi, kteří na mě jen přenášeli svou negativitu – a naopak se začala více scházet s těmi, co mě motivovali a povzbuzovali, dokázala jsem udělat v životě spoustu změn a posunula jsem se jinam:)

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..