CO CHCETE? CO MŮŽETE?

Můžete žít sami nebo dokonce ve vztahu s někým a přesto vás může občas přepadnout pocit, že jste sami, že se cítíte nemilováni. Pod vlivem třeba i jen malého nedorozumění začnete pochybovat o sobě. Přitom tento pocit většinou nemá reálný podklad.

Ve své hlavě jste zaseli myšlenku, že se cítíte nemilováni, že vás ostatní nemilují. Je to opravdu tak, nebo je to jen ve vaší hlavě? Když se k tomu přidá pocit, že vám někdo dává najevo vaši nedostatečnost, semínko této myšlenky začíná ve vaší hlavě klíčit a rozrůstat se.

Co musíte udělat, aby si vás všimli, aby vás měli rádi, abyste se cítili milováni? O to, abyste byli milováni se nemusíte snažit. Láska je nejpřirozenější součást života. Kdybyste se o ni příliš snažili, snažili se ji zasloužit nebo si ji nějak vynutit, popřeli byste, že láska je přirozená.

Stačí, když dovolíte něčemu uvnitř vás, aby se rozzářilo. Láska je vaší součástí. Jen vy jste uvěřili, že jste nemilováni. Vaše okolí to takto vůbec nevnímá. Ani je nenapadne, že se uvnitř vás děje. Přestaňte tuto myšlenku „živit“, pusťte ji.

To, co se děje kolem vás je jen odrazem vašich myšlenek. Je to vaše práce. Uvnitř sebe jste vytvořili to, co vidíte kolem sebe. Je na čase se zamyslet, jakou realitu chcete vidět, vnímat a tedy jaké myšlenky si připustíte.

Zbytečné myšlenky zastavte a začněte vnímat uvnitř sebe klid a lásku. Spojte se s tou bytostí, která se cítí šťastná. Když se budete cítit šťastní a milovaní, budete tuto energii šířit kolem sebe a budete se obklopovat lidmi kteří vám budou potvrzovat vaše rozpoložení. Cítit lásku ve svém nitru, i v nitru ostatních je přirozené, není třeba se o ni příliš snažit, protože láska je přirozená a je všude.

Kája Gřešková
NEKONEČNÉ MOŽNOSTI JSOU V KAŽDÉM Z NÁS.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..