JAK SE ZBAVIT BOLESTI HLAVY

Ráno jsem se vzbudila nevyspaná s bolestí hlavy. První myšlenka, která mě napadla byla: „Kéž by už dnešní den skončil. Už se těším, až si lehnu do postele a nebudu muset na nic myslet a nebudu cítit otravnou bolest hlavy.

Ten den jsem měla klienty objednané až na odpoledne. Pevně jsem věřila, že mě hlava do té doby přestane bolet, protože jsem nebyla schopna se soustředit. Mé myšlenky se stále ubíraly k večeru a spánku. Většinou mě bolest hlavy přestala bolet až ráno po vyspání. Ale když jsem měla domluvené klienty, nemohla jsem čekat na noc a následné ráno.

Takže: „Co budu dělat? Jak to zvládnu?
Požádala jsem manžela, aby mi vytestoval „nějaké“ Bachovky. Ani jsem nebyla schopna přemýšlet nad tím, jak se cítím (kromě té bolesti), co mě trápí a které Bachovy esence by mi zrovna v tomto okamžiku mohly pomoci.

Geniální svalový test opět nezklamal. Ze začátku jsem sice trochu pochybovala, jestli manžel ke svalovému testu přistupoval zodpovědně, protože Bachovky které mi vytestoval, se mi vůbec nelíbily –  na bolest hlavy bych si je nevybrala. Možná jsem vnitřní pochybnost o výběru Bachovek dala náležitě najevo, ale manžel se nenechal zviklat. Odcházela jsem do své pracovny, nakapat si příslušné Bachovky, ani jsem neměla sílu přečíst si texty emocionálního rozpoložení k jednotlivým Bachovkám.

 

Vytáhla jsem si ze setu Bachovek vytestovaný Hlodaš evropskýChmerek roční. Měla jsem si nakapat po 2 kapkách z každé lahvičky, 3krát za den. Výtažek květu Hlodaše posiluje naději v jakékoli zlepšeníChmerek pomáhá mino jiné s náhlými změnami nálad, ale obecně pomáhá s nejistotou ve výběru, podporuje rovnováhu. Obě Bachovky stačilo užívat jen ten daný den. Naději, že hlava přestane bolet jsem skutečně potřebovala, a nastolit rovnováhu také.

 

Nakapala jsem první dávku a odjeli jsme na oběd. Po návratu jsem se musela soustředit na dokončení přípravy podkladů pro naši paní účetní, což vyžadovalo značnou dávku soustředění. Termín pro zpracování DPH se neúprosně blížil a já jsem už neměla moc možností, kdy papíry dokončit a předat. Hlava tedy nemohla vypnout, ba naopak. Asi hodinu před příchodem prvního klienta jsem si uvědomila, že mě hlava nebolí.

Druhou dávku jsem si nakapala v pauze mezi klienty. I na další klientku jsem byla schopna se soustředit bez bolesti hlavy. A byl tady večer. Ten večer, na který jsem se tak těšila, že budu moci jít spát. A mě nebolela hlava, měla jsem dostatek energie. Zbývala poslední dávka Bachovek.

 

Proto se při výběru vhodné esence na jakékoli rozpoložení řídím potřebami těla konkrétního člověka. Proto používám svalový test. Je přesný. Na fungování svalu mají emoce přímý dopad. A pokud jsem si aktuální bolest způsobila chvilkovým rozpoložením, pomohl mi svalový test najít tu pravou pomocnici (Bachovku) na úlevu od bolesti hlavy.

A pak se můžete ptát, která Bachovka je na bolest hlavy. Záleží jen na tom, jak s cítíte, jakými postoji a myšlenkami jste si bolest hlavy „vyrobili“. A jelikož se mi nechtělo přemýšlet, doslova mě to unavovalo, sáhla jsem po osvědčeném svalovém testu. A hlava přestala bolet.

 

Chcete se taky naučit vybírat správné Bachovky?

Na možnosti prezenčního kurzu se můžete podívat ZDE.
online kurz Zázračné Bachovy esence na vás čeká TADY.

Kája Gřešková
NEKONEČNÉ MOŽNOSTI JSOU V KAŽDÉM Z NÁS.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..