JAKÁ BUDE CESTA K DUŠI?

Kniha Cesta k mé duši od Káji Gřeškové je příběh hodné holčičky, který známe skoro všichni. Je to její 13.komnata, její zpověď, její odblokování. Většina z nás jsme byli hodné děti – hodné holčičky, hodní chlapečci, které dělají vše pro své milované rodiče tak, aby nás milovali, přijímali. A co se stalo? Staly se z nás loutky poháněné strachem, že se naše chování, život, rozhodnutí nebudou našim nejbližším líbit a tak jsme ztratili moc nad svým životem, královstvím i zdravím.

Tato kniha Vás provede skrze osobní příběh Káji, ukáže Vám jak může taková cesta vypadat a kam až vás může dovést. Taktéž ukazuje jak se v životě – jiný už mít nebudeme – můžeme postavit na své nohy a dokonce běh osudu posunout do lásky, štěstí a bohatství. Čeká vás silný příběh, který napsala silná žena, která může být inspirací pro všechny z nás, kteří jsme na cestě hledání a odhalování svého pravého Já.

Kája i celá její rodina jsou našimi blízkými přáteli, i když nás dělí větší vzdálenost bydliště a jsme za to velmi vděční, že jsme se i přesto potkali a sblížili. Kája je úžasná žena, která překročila své vlastní Já tím, že tuto knihu napsala. Přeji ji, aby se jí dařilo v hledání, v hledání a otevírání své duše a už se moc těším na tu magickou bytost, která se z ní klube.

Děkuji  😉

Andrea

Kája Gřešková
NEKONEČNÉ MOŽNOSTI JSOU V KAŽDÉM Z NÁS.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..